Т/38 Италија Faro Брзи Промени Handpiece За Flex вратило Машина Накит Одлуки Машина алатки и Опрема
Ново

Т/38 Италија Faro Брзи Промени Handpiece За Flex вратило Машина Накит Одлуки Машина алатки и Опрема

DEN 882.00
DEN 1259.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема

Избор на купувачот