TINTON ЖИВОТ Tankless Електричен Бојлер Кујна Инстант Топла Вода Допрете Електричен Грејач на Вода Тапа Моментален Грејач 3000W
Ново

TINTON ЖИВОТ Tankless Електричен Бојлер Кујна Инстант Топла Вода Допрете Електричен Грејач на Вода Тапа Моментален Грејач 3000W

DEN 1104.00
DEN 2208.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

сертификација:
CE
Енергетска Ефикасност Одделение:
Одделение Две
Контрола на владата:
Механички
Стил:
Вертикална
Број На Модел На:
SLT9
Времето на пазарот:
Август-15
Напон (V):
220v
Складирање / Tankless:
Инстант / Tankless
Бренд Име:
TINTON ЖИВОТ
Инсталација:
Самостојна&Монтира На Ѕид
Моќност (W):
3000W
Домување Материјал:
ABS
Капацитет:
Инстант/Неблагодарен
Жешка температура на вода се прилагодува:
30℃ до 60℃
Водата под притисок се движи работи:
0.04 MPa-0.6 MPa
Водоотпорен:
IPX4
Број На Модел На:
SLT9

Избор на купувачот