Универзален Далечински Автомобил алармот Систем за Централно Заклучување Три Жица Пиштол Keyless Entry Систем Вклучите Далечинското Централно Заклучување на Вратата з
Ново

Универзален Далечински Автомобил алармот Систем за Централно Заклучување Три Жица Пиштол Keyless Entry Систем Вклучите Далечинското

DEN 3036.00

Во форма достапна за нарачката


Автомобил анти - кражба систем за далечинско управување на Централно Заклучување три - жица пиштол далечински управувач прекинувачот за заклучување на анти - кражба уред
Напојување напон : 12 (V) е Применливо модели : Сите модели Далечински управувач оперативни фреквенција : 433 MHZ Далечински управувач работен напон : 6 V (CR2016 * 2) Категорија : keyless entry карактеристика на производот : 1. Англиски неутрален пакување, англиски прирачник 2. Dual далечински управувач за конфигурација, водоотпорен далечински управувач дизајн. 3. Посветен на бакар врска, јасно жици дијаграм, па ќе се грижите-слободен жици. 4. Погоден за сите модели за употреба, доаѓа стандард со три-линија со контролата на оружјето. Карактеристики на производот се како што следува : 1. Далечинско заклучување / отклучување, 2. Централно заклучување на вратата автоматизација 3. Три-моторна контрола стандард

Главните својства

Тип:
Анти-Кражба Уред Еден Начин
Функција:
Далечинско Централно Заклучување
Далечински Управуван:
Yes
Бренд Име:
GIORDON
Тип На Додаток:
Посебни Делови На Анти-Кражба Уред
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
напојување напонот:
12 (V)
Применливи модели:
универзален далечински автомобил алармот
Далечински управувач оперативни фреквенција:
433mhz
Далечински управувач работен напон:
6V (CR2016 * 2)
категорија:
keyless entry систем
Карактеристики:
далечинско централно заклучување на вратата за полнење
feature2:
автомобил алармот систем remote start
Features3:
smart автомобил алармот систем

Избор на купувачот