EZREAL Нови модни Производи Мажи Жени дрво очила со Бамбус очила за сонце ау Ретро Гроздобер Дрво Леќа Дрвена Рамка рачно изработени
Ново

EZREAL Нови модни Производи Мажи Жени дрво очила со Бамбус очила за сонце ау Ретро Гроздобер Дрво Леќа Дрвена Рамка рачно изработени

DEN 766.00
DEN 1142.40

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

рамка боја:
истите слики
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Леќа Висина:
48mm
Одделот За Името:
Возрасни
Рамка Материјал:
Дрвени
Пол:
Мажи
Бренд Име:
KITHDIA
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,Поларизирана
Стил:
очила
Леќа Ширина:
50mm
Број На Модел На:
EZ023

Избор на купувачот