Времето појас тркала HTD5M-20 заб Понесе 8мм 10мм 14mm ширина 25мм синхрони тркалото на времето pulleys stepper моторни делови
Ново

Времето појас тркала HTD5M-20 заб Понесе 8мм 10мм 14mm ширина 25мм синхрони тркалото на времето pulleys stepper моторни делови

DEN 379.20

Во форма достапна за нарачката


Времето макара HTD5 M-20 заб Понесе 8мм 10мм 14mm
Модел : 5 M лак заб
Теренот : 5mm
Забот број : 20 заби
Вкупната дебелина : 25mm
Забот должина : 21mm(може да се користи за 20mm ширина појас)
Завртка : 2* M6
Внатрешниот дупка со дијаметар : 8мм,10мм,14mm, ќе треба да изберете една или ние ќе ги испрати default 8мм за вас.
Ова е завршувањето тип : дупка големина е точна со затегнување завртка.
Имаме другите заби број брзини, можете да го испратите цртање, ние може да се прилагоди за вас.ви благодариме.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат !

Главните својства

Материјал:
Легура
Број На Модел На:
JT-HTD5M-20-8мм 10мм 14mm создаден
Тип:
Времето

Избор на купувачот