2017 Нови Модни Луксузни Познатиот Бренд Вистински Вистински Дами Девојки Масло, Восок Кравја Кожа Ранец Жените Женски Училиште Книга Обичните Кеси
Ново

2017 Нови Модни Луксузни Познатиот Бренд Вистински Вистински Дами Девојки Масло, Восок Кравја Кожа Ранец Жените Женски Училиште

DEN 2276.00
DEN 4214.40

Во форма достапна за нарачката


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Големина : 24x27x13 CM(9.4 X10.6 X5 инчи )
Материјал : Вистински cowhide Кожа(Масло, восок cowhide)
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Главните својства

Големина:
24x27x13cm
Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Се Справи Со/На Рака Тип:
Тешко Се Справи Со
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вршење На Систем За:
Физиолошки Крива Назад
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Надворешноста:
Солидна Торба
Бренд Име:
ZENCY
Техника:
Втиснување
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Број На Модел На:
ZC110786
Декорација:
Никој
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Вистинска кожа тестирање:
Горат задната страна кожа влакна се појавуваат гори коса мирис

Избор на купувачот