ZYFMPTEX Продажба 8Pcs/4 Многу Бои Полиестер Платно Кадифен Ткаенина Tilda Quilting Scrapbooking Комбинација 50*45см Бесплатен Превозот
Ново

ZYFMPTEX Продажба 8Pcs/4 Многу Бои Полиестер Платно Кадифен Ткаенина Tilda Quilting Scrapbooking Комбинација 50*45см Бесплатен

DEN 760.00
DEN 986.88

Во форма достапна за нарачката


5786179941181195 Материјал : 100% полиестер .погоден за бебе постелнина лист за шиење,кадифен играчки,бебе вреќа за спиење,пантофли ,возрасни пижами ,крпеница,табела маска,перница, како и други проекти за шиење. Портретирани како слика се прикажува,4 бои колекција.
Големина : 50cm x 45cm (намалување од страна на рака , толку +-2cm грешка) Ако цел 2 или многу повеќе,тоа не е континуирано.
Ако треба да нарачате повеќе големина за секој тип на ткаенина , ве Молиме слободно контактирајте со нас ! Нова Жешка Продажба на 8 Компјутери/4 Многу Бои 100% Полиестер Платно Кадифен Ткаенина Tilda Quilting Scrapbooking Комбинација 50*45см Бесплатен Превозот
Нашиот супер меки velboa е вид на 100% еко-пријателски &безопасни ткаенина ,кои може да се користат за правење на бебе производ како што се : бебето вреќа за спиење ,пантофли , бебе пелена подлога.и, исто така, може да се направи за возрасни пижами , кадифен перница , кадифен ќебе,кадифен играчки, кадифен Троседот перници.

[ Совети ]
(1) сликите се преземени врз основа на вистински производ , има одредена боја различни , Купување стандард врз основа на вистински производ
(2) Производ димензии се рачно изработени мерење, има 2 или 3 см грешка, ве молиме љубезно се обрне внимание на големината !
(3) Ако имате големи количини, можете да контактирате со нас, ние може да се преговара со цена во детали
-
Почитувани Купувачи,
thx за вашиот љубезно интерес на нашите објекти.
Ние би можеле да нарачана разни производи за вас, само понуди сликата што сакате и да ни покаже боја ви треба. Вашето барање ќе се сретнеме тука.
Превозот Политика :
- Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-7 дена по расчисти исплата од страна на воздух mail со следење на број.
- За НАС купувачи - повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок од 15-35 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост. Тоа ќе биде дадено од страна на USPS кога тој пристигнува во НАС. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временски услови, или други услови.
- За Не-американските купувачи - Повеќето пати ќе добиете вашата нарачка во рок со 25-35 работни дена откако ќе го пренесете вашиот пакет на Кина Пост. Ние не може да гарантира испорака временска рамка ако поштата е секоја неочекувана одложувања поради одмор, временските услови, царината, или други услови. Некои земји, како Русија, Бразил, или некои Европски земји може да потрае до 35-5 работни дена или подолго за испорака.

Главните својства

Техника:
Ткаени
Шема:
Обоена
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
НЕ
Ширина:
45x50cm
Плетени Тип:
Искриват
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски
Тип:
кадифен ткаенина
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Меки и Удобни Ткаенина Ткаенина
боја:
Кафена, кафена, боја на слонова коска, сива
Функција:
Удобно и мека
Употреба:
Кадифен Играчки,Перница,Троседот Ткаенина,Текстил...
Материјал:
100% Полиестер кадифен ткаенини за играчки
Сертификат:
SGS,EN71,ДОФАТ,АЗО
Is_customized:
Wholesale Custom Fabric
Шема:
Чиста боја комбинација ткаенина
Големина:
50x45cm Cannot be changed
Модел:
SJ09

Избор на купувачот