10 * Силикони Пенисот Мраз Торта Кујна Материјали од Нови Дик Смешно Секс Лента Сапун Чоколадна Торта Molde Партија Подарок
Ново

10 * Силикони Пенисот Мраз Торта Кујна Материјали од Нови Дик Смешно Секс Лента Сапун Чоколадна Торта Molde Партија Подарок

DEN 91.00
DEN 129.60

Во форма достапна за нарачката


100% нов квалитет
Големина : 18.5 * 14.5 * 2cm
Дупка големина : 5 * 3 * 2cm
Боја како што е прикажано
Материјал : силикон
Пакет Се Вклучени :
1 PCS * мраз мувла
Алатка Тип : Мувла
Облик : пенисот мраз мувла
Стил : хокеј на мувла и лента
Предмет : Интересно пенисот мраз лента
Повод : возрасни лица, добар партнер подарок
Температурата класа : -40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени
Карактеристики : Лесен за употреба и чисти, невкусна, не-токсични, трајни.
Погоден за правење колачи, леб, косата, желе, подготвува храна, чоколадо и така натаму.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни дисплеи, на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Поради различни мерни методи, ве молиме оставете 1-2 cm отстапување, среќни лица, ви благодариме за вашиот спонзорство. Ви благодариме!
Забелешка :За Кина Пост обичните пакување плус, е помалку од $ 5 цел, не може да се провери редоследот на информациите, но исто така многу безбеден и брз, ве молиме остатокот увери дека употребата. Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме да се реши, не сакате да се поднесе на спорот. Ви благодариме
МОРА да ги Прочитате Пред Купување
1,ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
2,Ако сте Купувачот итно треба вашата точка.ако не можете да трпеливо чека пакетот на КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL.Pls изберете го Изразат начин,ако choosed кина пост
ВОЗДУХОТ MAIL,кога тоа задоцнување во превозот.Pls не прифаќаме било каква наплата или спор,Но ние сме љубезно сакаат да ви помогнат да го продолжи процесот време на вашата нарачка.
3.Ако сте Редовни на купувачот,а ако ни даде 5 ѕвезди и позитивни повратни информации за вашата нарачка.кога ќе го поставите нова цел во нашата продавница.можете да ја пораката на вашиот нов поредок и ни даде вашата последна цел број .ние
се подготвени да ви даде подарок или некои попуст.
4.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 2-4 работни дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.

Главните својства

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
MINGCHENGXIU
сертификација:
CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
ДД-6
Торта Алатки Тип:
Габи,

Избор на купувачот