Atreus 10Pairs Автомобил LED Лиценца Број Плоча Светла 12V трговија на Големо За Ауди А6 c6 Q7 b7 A4 A4 b6 8E A3 S3 A8 S8 S6 додатоци
Ново

Atreus 10Pairs Автомобил LED Лиценца Број Плоча Светла 12V трговија на Големо За Ауди А6 c6 Q7 b7 A4 A4 b6 8E A3 S3 A8 S8 S6

DEN 4260.00
DEN 6086.40

Во форма достапна за нарачката


Atreus 10 Pairs Грешка Слободни LED Табличка Светла 12 V Бела 18 LED SMD3528 Број Плоча Светилка За Ауди А3 S3 A4 S4 A6 C6 S6 A8 S8 RS4 RS6 Q7
Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 18 парчиња *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 6000-6500 K Lumens : 126 LM *2 Напон : 12-30 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED табличка светла. Секој табличка светлина е опремен со 18pcs 3528 SMD LED, за производство на супер светлина. Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност и заштеда на енергија. Директна инсталација, без жици или измена, само plug and play. Без оштетување на оригиналниот домување. Не obc грешка на сите апликација модели. Примена :
canbus систем, 100% се игра & приклучок
A3/S3 2004~2009
A3 Cabriolet 2009~2009
A4 /S4 B6(8 E/8 H) 2001~2005
A4 /S4 B7(8 E/8 H) 2005~2008
A6 /C6 (4 F) 2005~2009
S6 2005~2009
A8 /S8 Д3(4 E) 2003~2007
Q7 2007~2009
RS4 /Avant Quattro 2006~2008
RS4 Carbriolet 2006~2008
RS6 Плус / Avant 2008~2009
Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот автомобил модел година и оригинални табличка светлина големина пред купување, ви благодариме!
Пакет Се Вклучени :
10 Pairs x LED Табличка Светла Светлосни Ефекти Вчитување Ефект Лесна Инсталација
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST. За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина. Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месец бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Главните својства

Емитуваат Боја:
Бела
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Табличка Светла
Име На Модел:
Табличка Светлина За Ауди
А3-Година:
2005,2009,2008,2007,2004,2006
Објектот Тежина:
0.1KG
Бренд Име:
Atreus
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A3
Wattage:
3W
Lumens:
126LM
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Ауди А3 S3 A4 S4 A6 C6 A8 S8 RS4 RS6 Q7
Година:
2016 година

Избор на купувачот