Davieslee Мат Полиран Mens Хривнија Спречување на Кубанската Линк Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија 14.5 мм DHBM109
Ново

Davieslee Мат Полиран Mens Хривнија Спречување на Кубанската Линк Синџир 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија 14.5 мм DHBM109

DEN 326.00
DEN 466.56

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Должина:
18cm, 20cm, 23cm, 25cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HBM109D
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
Davieslee
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Мажи
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Метали Тип:
316L не ' рѓосувачки челик
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
База на метал:
316L не ' Рѓосувачки челик
мерење:
Ширина
Тежина:
68g
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Цел $200, Слободни DHL/EMS

Избор на купувачот