Топла продажба! teXet X-navi ТМ-4672 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенок Кожа со Заштитен Капак на Телефонот Торба
Ново

Топла продажба! teXet X-navi ТМ-4672 Случај Нов Пристигнување 5 Бои Модни Луксузни Ултра-тенок Кожа со Заштитен Капак на Телефонот

DEN 187.00
DEN 205.92

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата продавница! Имајте пријатен шопинг!
Производ детали
100% одговара за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник
Нов стил на дизајн, магично копче и да поставите картичка
Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење
Shippment
Нашата Продавница default Логистика е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Продавачот за Испорака метод е Ali Express својот Најнов превозот начин кој без следење на информации (превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се патеката во Кина само).Но Ali Express Гаранција можете да добиете на вашите Парцела на време(25-60 дена).ако ви треба на следење на број, ве молиме да плаќаат повеќе за тоа.Ви благодарам многу за вашето разбирање.
Повеќе Производи во нашата продавница,ве молиме одете :
Опис На Производот

Главните својства

Материјал:
PU
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
Maxred
Функција:
Анти-удар
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
TeXet
Број На Модел На:
Случај за teXet X-navi ТМ-4672
Бои:
Црна,Златна,Сина,Розова,Црвена Роза
is_customized:
Yes
во парк:
Yes
Функција:
100% Одговара за Камера/Flash/Звучници Дупки
Место на Потекло:
Guangdong,Кина

Избор на купувачот