Трговија на големо место Камен лабава Монистра 5x8mm abacus природен Камен монистра 150pcs за накит додатоци
Ново

Трговија на големо место Камен лабава Монистра 5x8mm abacus природен Камен монистра 150pcs за накит додатоци

DEN 803.00
DEN 1003.20

Во форма достапна за нарачката


Трговија на големо природно место Камен Мушка 5x8mm abacus монистра Грутка Добар Квалитет 150pcs за накит додатоци
Големина за : 5mm*8мм
Боја : Како Што Покажува
Материјал : на самото место Камен
MOQ : 150 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Благодарение на вас за нашата поддршка!!!
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
SPZ1-14
Објектот Дијаметар:
5*8mm
боја:
природен камен монистра
color1:
Природни тигар очи камен
color2:
опал
color3:
природни индија ахат

Избор на купувачот