3D ГЕЛ Велосипед Велосипед возење Велосипед долна облека Поместена Шорцеви Панталони Удобно за Mens
Ново

3D ГЕЛ Велосипед Велосипед возење Велосипед долна облека Поместена Шорцеви Панталони Удобно за Mens

DEN 204.00
DEN 269.28

Во форма достапна за нарачката


Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Пакет содржи : 1 x Mens Женска Спортски Шорцеви
Shippment
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Еластична Интерфејс Технологијата, создал оваа нова подлога специјално развиени за да се обезбеди максимална ефикасност и удобност за велосипедизам. Чувајте го сув на вашите блиски локација тело и да се избегне кожата оштетени поради повтори триење!
Ткаенини : Wicking Полиестер 84% Полиестер/ 16% Lycra Решетката Ткаенина е исклучително дише и кул
Големина На Табелата
М : Половината : 80-84cm/31. Имајте здравје и сува.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.1"
Големина се референтни само.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.0"
L : Половината : 86-90cm/33. Земавме овие фотографии од самите себе.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
3 D ГЕЛ Поместена Велосипед Велосипед возење Велосипед долна облека Шорцеви Панталони Удобно за Mens
1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.7"
XXL : Половината : 98-102cm/38. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Црна Велосипедизам Велосипед висока густина Сунѓерот Поместена долна облека Шорцеви - 2.Врз основа на досегашното искуство. Таму ќе биде 1-2cm разлика поради прирачник за мерење. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.1 cm Дебелина. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Класичен удобност, Чувствувате одговара!
9.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Удобно за долги јава. Висока густина сунѓерот подлога на заштита на животната средина. Удобно рашири ги прави овие погоден за мажи, жени и млади. Лесен и многу дише.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шорцеви
Спорт Тип:
Велосипедизам
Бренд Име:
циклус зона
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
QL
Ткаенина Тип:
Oxford
Функција:
Брз Сува
Материјал:
Полиестер

Избор на купувачот