20pcs/многу големо DIY Snap накит Висок Квалитет Pendant На Ѓердан Одговара Diy 18mm Snap Копчето шарм Накит
Ново

20pcs/многу големо DIY Snap накит Висок Квалитет Pendant На Ѓердан Одговара Diy 18mm Snap Копчето шарм Накит

DEN 598.56

Во форма достапна за нарачката


ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ве молам не'т се купи, затоа што ние ќе губат пари со овој мал цел и го освои't брод!
Дополнителни превозот цена :
aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 250 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
aliexpress.com/store/1133092
Напомена : ова само pendant, не содржи синџир!!!
1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга
2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/Кина Пост , превозот начин ќе зависи од вкупната цена. 2.ние обично брод вашата нарачка within7 дена во приемот на вашата исплата. 3.ние брод предмети преку EMS,DHL,FEDEX,или Кина Пост воздухопловната. 6.Кина Пост/Хонгконг пост,нормално земе 15-60 работни дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго,искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1.Ако објектот е неисправен или не сте задоволни со цел,ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена побрзо. 2.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, така што тие се квалификувани за наплата или размена на стоки. 3.купувачот е одговорно за превозот надомест за замена,ви благодарам.
1.Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата вредност време. 2.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем.
1.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни e-mail или chat на Trade Manager 2.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Главните својства

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Pendant
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
5*3.5 см
Метали Тип:
Цинк Легура
Должина:
without
Бренд Име:
Ysawena
Обликотшема:
Круг
Функција:
Фитнес Тракер
Синџир Тип:
Линк Синџир
Пол:
Унисекс
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Кристал
Тип:
Ѓумбирот Snap Копчето Наоди
користат за:
snap копчето накит
Материјал:
бакар,алуминиум
Трговија на големо:
на располагање
превозот метод:
DHL/EMS/UPS/Федекс

Избор на купувачот