Nillkin КК 3.0 USB Полнач за Телефон 3А Брз Полнач НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Патување Полначот и USB Ѕид Телефонскиот Полнач за iPhone за xiaomi meizu
Ново

Nillkin КК 3.0 USB Полнач за Телефон 3А Брз Полнач НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Патување Полначот и USB Ѕид Телефонскиот Полнач за

DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Nillkin КК 3.0 USB Полнач за Телефон 6.5 V 3А Брз Полнач НИ ЕУ, велика БРИТАНИЈА Патување Полначот и USB Ѕид Телефонскиот Полнач за i Phone за xiaomi за samsung
ние мора Д У В С и велика БРИТАНИЈА стандард ,ве молиме љубезно дозволете ни да знаете кој AC адаптер сакате,имате убав ден

Главните својства

боја:
Бела
Извор На Енергија:
USB,A. C. Извор
Квалитетот сертификација:
FCC,CE,RoHS
USB Порти:
1
Компатибилен Бренд:
Blackberry,Универзална,Motorola
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Qualcomm Брзо Полнење 3.0
Тип:
Патување
Бренд Име:
NILLKIN
Број На Модел На:
Се користи стандарден USB интерфејс
Излез:
5V/2.1 A
Излезен Интерфејс:
USB
На текст:
12V/2.5
Извор На Енергија:
A. C. Извор,USB
Приклучок Тип:
За Д У В С и велика БРИТАНИЈА стандард
Број На Модел:
ac адаптер
боја:
Бела
Спецификации:
Помина FCC , CE , УЛ , 3C овластени сертификати
надвор се стави 1:
3.6 V-6.5 V 3А
надвор се стави 2:
6.5 V-9V 2A
од стави 3:
9V-12V 1.5 А
погоден:
За xiaomi за huawei за samsung за iPhone

Избор на купувачот