12pcs Силен Магнет Brooch Случаен Микс Луксузни Кристал Муслимански Брошеви Hijab Pin Пломба Hijab Додатоци Шамија Тока
Ново

12pcs Силен Магнет Brooch Случаен Микс Луксузни Кристал Муслимански Брошеви Hijab Pin Пломба Hijab Додатоци Шамија Тока

DEN 648.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Метална боја:
сребро позлатен, розово злато позлатен
Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
DCEE
Брошеви Тип:
Brooch Иглички

Избор на купувачот