Нова Надградба 350n.м Електрични Клуч DC 12V 13A Автомобил Влијание SUV Автомобил Менување Гуми Алатки Конектор
Ново

Нова Надградба 350n.м Електрични Клуч DC 12V 13A Автомобил Влијание SUV Автомобил Менување Гуми Алатки Конектор

DEN 1710.00
DEN 2111.52

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123]
[xlmodel]-[производи]-[43123] Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[43124] Опис
Напон 12 V
Максимална струја 13 A
Номинална моќност 100 W
Максимален вртежен момент 350 N.М.
Контрола кабел 3.5 M
Батеријата Пакет 1 PC
Sleeve 2 ПАРЧИЊА (17 '19' 21 '23')
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[30214]

Главните својства

Номинална Напон:
12v
Не-Оптоварување Брзина:
3500RPM
Тежина:
2.5KG
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Arcsheng
Број На Модел На:
IW-350A
Номинална Влезна Моќност:
100W
Фреквенција:
13A
Max. Вртежен момент :
350N.м
Тип:
Други
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на купувачот