Рака Насликано Платно Слика за Спалната соба Ѕид Оркестарот Во Креветот На Бакнеж од страна на Анри de Toulouse-Лотрек Портрет Уметност маслени
Ново

Рака Насликано Платно Слика за Спалната соба Ѕид Оркестарот Во Креветот На Бакнеж од страна на Анри de Toulouse-Лотрек Портрет

DEN 4777.00
DEN 5308.32

Во форма достапна за нарачката

Производи Опис Клиенти Коментарите

Главните својства

Големина (Инчен):
20x24, 24x36, 36x48, 40x60, 40x80
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Стил:
Impressionist
Број На Модел На:
портрет маслени
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Обликот:
правоаголник
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на купувачот