Заштита на Мотоцикл kneepad Лактот коленото заштитник јава уметничко лизгање витешкиот ред drop отпор заштитна опрема заврши 4 дел
Ново

Заштита на Мотоцикл kneepad Лактот коленото заштитник јава уметничко лизгање витешкиот ред drop отпор заштитна опрема заврши

DEN 1177.00
DEN 2102.40

Во форма достапна за нарачката


Заштита на Мотоцикл kneepad Лактот коленото заштитник јава уметничко лизгање витешкиот ред drop отпор заштитна опрема заврши 4 Дел
ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ за една големина, ве молиме да обрнете внимание на периметар.ви благодариме 1.Нашите производи се преку конкретната мерка големина. 2.Поради тоа што се мери од страна на рака, па грешка е 1-2 см е нормален феномен. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка ви посакувам среќен шопинг Овој производ во моментов има само еден мал сив акции. Ви благодариме

Главните својства

Материјал:
Пластични школка, сомот
Број На Модел На:
JJ-ZHHJ16901
Возраст:
Возрасни
Бренд Име:
jiajun
Спорт:
Ролери, мотоцикл, скејтборд,аикидо
Големина:
Големина може да се прилагоди
kneepad:
38-49 cm
Лактите:
24-35 cm

Избор на купувачот