1 Инч ( Внатрешно 25мм) Пролет Портата О прстен ,Снабдување Gunmetal и Сребро.
Ново

1 Инч ( Внатрешно 25мм) Пролет Портата О прстен ,Снабдување Gunmetal и Сребро.

DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката

1 Инч ( Внатрешно 25мм) Пролет Портата О прстен ,Снабдување Gunmetal и Сребро.
Објектот наведени е педесет (50) Gunmetal Позлатен Пролет Портата O-Прстени, мерење 3/4" внатре во дијаметар.
Функција :
3/4" (20mm) внатре дијаметар
1 3/16" (31mm) надворешен дијаметар
3/16" (5mm) дебелина
Овие се одлични за поправка или проширување на вашата чанта и tote торба ремени, исто така, одлично за пелена кеси, компјутерски торби, briefcase, плус многу повеќе. Тие се брзо ослободување и може да биде прикачена на purses, чанти и totes. Ние го носат O-Прстени во 3/4 инчи, 1 инч, 1 1/4 инчи и 1 1/2 инчи
Повеќе бои и големини ,добредојдовте проверете под фотографијата , ако имате барања ,добредојдовте ја напушти meassage или додадете Skype- : hc-david980
1 : ) Сребро - Gunmetal - Антички Бронза - Злато
2 : ) Size - 3/4 инчи ( 20mm ) , 1 инч ( 25мм ), 1 1/4 инчи ( 30мм ) ,1 1/2 инчи ( 38mm ).
Да нарачате повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за сопствени листата со комбинирани превозот.
Следење на веб-сајтот од :
http : // ( www.17track.net)
Превозот 1. Федекс /UPS /DHL се стандардниот Бесплатен Превозот Методи. Следење на Број е достапна откако се испраќаат надвор. 2. Меѓународен превозот може да биде под влијание на празници, настани и други несигурности. Во текот на Кина празници време како CNY Фестивал, Национален Ден и така натаму, на пратката може да биде малку задоцнето, ве молиме одвојте време во предвид пред ставање на ред. Плаќање 1.Ние прифаќаме обезбеди плаќање (на Alibaba Компанија), Pay Pal, T/T како методи за плаќање. 2. Ве молиме да направи плаќање во 2 дена откако ќе го постави цел, или на производи што се подредени може да биде надвор од акциите. 3. Царинските давачки, локалните даноци и давачки не треба да бидат содржани во објектите цени или такси превозот. Но, ние треба слободно да им понуди на купувачите потребни документи за помош. Доколку постојат било какви трошоци, купувачите ќе ги сноси тоа.
Забелешка : Поради прирачник за мерење ќе има 1-2mm грешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот

Главните својства

боја:
Сребрена, Црна
Големина:
M
Тежина:
16g
Број На Модел На:
КИП-6503
Тип:
прстен
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал

Избор на купувачот