100 КОМПЈУТЕРИ/торба добра Cupule деца Цртан филм Животинско Акција Фигури играчки Морон детска Мини Вшмукување Чаша Колектор Капсула модел
Ново

100 КОМПЈУТЕРИ/торба добра Cupule деца Цртан филм Животинско Акција Фигури играчки Морон детска Мини Вшмукување Чаша Колектор

DEN 468.00
DEN 668.16

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
Смешни радост
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Големина:
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
2-4 Години,5-7 Години
Димензии:
2.5 cm
Предупредување:
NO
Број На Модел На:
#150-2
Верзија Тип:
Првото Издание
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
1/60
Работа област:
Американскиот
Извор работи:
Дизајн Кукла
Големина:
L
Возраст:
6 години и над

Избор на купувачот