Латекс Отпор Бендови Црвена Боја, Должина 208cm Салата Powerlifting се Повлече До Зајакнување на Мускулите Вежба Јаже Фитнес Опрема
Ново

Латекс Отпор Бендови Црвена Боја, Должина 208cm Салата Powerlifting се Повлече До Зајакнување на Мускулите Вежба Јаже Фитнес

DEN 332.00
DEN 369.12

Во форма достапна за нарачката


Известување!!!!!
1. Ние ги користиме Кина пост воздух mail за бесплатен превозот, pls контактирате доколку ви треба превозот од други изрази, како fedex,dhl,ups-от...
2. За масовно купување и трговија на големо, имаме многу голем попуст. Pls контактирајте го нашиот сервис лице за детали
Име на производ : Латекс Отпор Бендови Црвена Боја, Должина 208cm Салата Powerlifting се Повлече До Зајакнување на Мускулите Вежба Јаже Фитнес Опрема
Описи :
На сила бенд (или отпор бенд) доаѓа во многу различни стилови, но има иста основна структура. Тоа е долго бенд (или цевка), која е во состојба да се протега, овозможувајќи ви да се спротивстави против бенд и вашата сопствена телесна тежина да се изврши тонирање вежби. Само како на гумени бендот се протега, сила бендови, исто така, се водат (со некои напори), но се цврсти, овозможувајќи за ефективна отпор обука, без ризик од бендот кршење или кршење. Некои бендови се справува на краевите за полесен зафат.
Карактеристики и Спецификации :
Должина : обемот 208cm
Широк : 13mm
Отпор : 20-35lb
Пакет Содржина / Големина На :
1* Сила Бенд Широк 13mm, Дебелина : 4.5 мм, 20-35lb
Производот Сликата :
Превозот
Сите нарачки ќе биде предаден, побрзо, обично 2-5 дена по уплатата.
1, Nomally Бесплатен Превозот од Кина пост воздух mail трае околу еден месец, а понекогаш можеби задоцнето од Сопствени инспекција или лоши временски услови. Па ако не можат да чекаат толку долго, pls ве молиме изберете превозот метод сакате.
2, Почитувани Бразил Клиенти, pls љубезно забелешка : поради строгите сопствен увид во вашата земја, pls љубезно кажете ни ја вашата CPF Бр. во плаќање забелешка.
3, Почитувани Русија Клиенти, pls љубезно забелешка : поради строгите Русија правила, pls љубезно ве молиме да го користите вашиот 3 зборовите целосно име и презиме, или пакет ќе бидат вратени на испраќачот.
4,e-Пакет во САД трае 10-15 дена, понекогаш можеби задоцнето од Сопствени.
5, се изразува како што курирската служба DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ трае околу 5-12 работни дена, но поради разликата на Сопствени грешки време, во различни држави, на превозот на пат не може да се гарантира.
6, EMS е многу бавно оваа година, понекогаш трае еден месец поради строгите обичај инспекција. Така pls љубезно се избегне ЕМС ако постои подобар превозот.
Сите купувачи pls ве молиме имајте во предвид :
Купувачи се одговорни за сите дополнителни сопствени такси, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царинските давачки.

Главните својства

Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Примена:
Се Повлече Јаже
Бренд Име:
JOINFIT
Одделот За Името:
Унисекс
Број На Модел На:
отпор бендови
боја:
Црвена
Примена :
Виси Обука За Рака
Должина :
Обемот 208cm
Ширина:
13mm
Дебелина:
4.5 мм
Отпорот:
20-35lb

Избор на купувачот