Led Дигитални Ѕиден Часовник Голем LED Дисплеј Далечински Управувач Тајмерот Брои До Тајмер со Календарот Датум Температура 6 Високи Цифри
Ново

Led Дигитални Ѕиден Часовник Голем LED Дисплеј Далечински Управувач Тајмерот Брои До Тајмер со Календарот Датум Температура 6

DEN 3773.00
DEN 5390.40

Во форма достапна за нарачката


Производи Функции :
1, Време дисплеј : поддршка за 12 или 24 часа пат ,покажуваат часови и минути
2,Календар се прикаже : Шоу година, месец и ден
3,Температура на екранот : Поддршка целзиусови степени или Целзиусови режим.
4,Одбројување за 999 дена 99 часа 99 минути
5,Брои до 99 часа 99 минути
6,Постојат вкупно 16 различни прилагодувања за аларм.
7,Постојат 8 нивоа девојче осветлувањето може да се прилагоди
8,Доаѓаат со внатрешна копчето мобилен battey(CR2032) да се задржи време кога на власт е исклучен
9.Далечински примање растојание : 5 метри
Карактеристики : .
Голем LED цифри : Луѓето лесно може да се види време на 50 метри
Молчи, Не темпирана.
Мрежа напојува,батеријата назад. Значи, кога моќта излегува држи време.
Примена : Дневна Соба, Сала за состаноци, Училиште, Канцеларија, Работилница, во Училница, Coffce Куќа, Хотел, Спорт, Игри, Дневна, Караван и така натаму.
Спецификација :
1,Влезен напон : AC100-240 V, 50/60 Hz, Излез : DC5 V, 2 A.
2,Материјал : Акрил и алуминиумски легури
3,Производ димензија : 44 x 15 x 2cm.
4,Тежина : 800g
5,Време грешка Пакет се вклучени :
1 x LED Ѕиден часовник (батерија не е вклучена за safty превозот причина)
1 x Далечинскиот
1 x англиски јазик прирачник за Корисникот
1 x адаптер
Топло Совети :
На CR2032 батерија се користи за да се сеќавам на времето кога електричната енергија,нејзините не се користи за прикажување.
Гаранција :
Една Година Гаранција. Цел Живот Пријателски Услуги На Клиентите & Бесплатна Техничка Поддршка. Безусловно Ја или Наплата за било какви проблеми со квалитетот во рок од 1 година Гаранција

Главните својства

Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Должина:
440mm
Обликот:
Плоштад
Дисплеј Тип:
Игла
Функција:
Календари,LUMINOVA
Motivity Тип:
Дигитални
Форма:
Единствен Лик
Комбинација:
Три парче Сет
Применливи Сместување:
дневна соба
Бренд Име:
CHkosda
Тежина:
900g
Материјал:
Акрилик
Ширина:
2cm
Тело Материјал:
Акрилик
Функција:
Одбројувачки & count до
Ѕиден Часовник Тип:
дигитален часовник
Шема:
XX

Избор на купувачот