2017 Нова мода Жените Ранец Жените Торба Нови Лето Студентите Ранец Луксузен Бренд Висок Квалитет Ранци за тинејџерки
Ново

2017 Нова мода Жените Ранец Жените Торба Нови Лето Студентите Ранец Луксузен Бренд Висок Квалитет Ранци за тинејџерки

DEN 1044.00
DEN 2221.44

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Дожд Маска:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Ранци Тип:
Softback
Број На Модел На:
cx8-6
Вршење На Систем За:
Смола Мрежа
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Бренд Име:
LEINASEN
Стил:
Европски и Американски стил
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes

Избор на купувачот