50PCS 9F Тетоважа Совет Вистинска Ѕвезда Јасно Долго за Еднократна употреба Совети 108mm игли совет За Бесплатен Превозот
Ново

50PCS 9F Тетоважа Совет Вистинска Ѕвезда Јасно Долго за Еднократна употреба Совети 108mm игли совет За Бесплатен Превозот

DEN 353.00
DEN 470.40

Во форма достапна за нарачката


Спецификации :
Состојба : Нова
Предмет : ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА Јасно Долго за Еднократна употреба Совети
Материјал : Пластика
Боја : Јасно
Големина : 108*8мм
Тежина : 150g/Кутија
Пакет : 50 PCS/Кутија
50 Pcs на една големина за еднократна употреба тетоважа совети во една кутија

Главните својства

Тип:
Тетоважа Совет
Број На Модел На:
TL-3201 9F
Бренд Име:
ВИСТИНСКА ЅВЕЗДА
боја:
Бела
Материјал:
Пластични
Должина:
108mm
Пакет:
50pcs/Кутија

Избор на купувачот