Нога Прстен Лисици Јака 3pcs/set Кожа Неколку Bdsm Ропство Сет
Ново

Нога Прстен Лисици Јака 3pcs/set Кожа Неколку Bdsm Ропство Сет

DEN 866.00
DEN 1019.52

Во форма достапна за нарачката

Нога Прстен Лисици Јака 3pcs/set Кожа Неколку Bdsm Ропство Поставите Категорија : Секс производВозрасни Игра Ропство Материјал : СТП Кожа Големина : Ajustable,Синџир-Боја : Како на Сликата Намена : За Парови Пакување : Безбедност и Тајност За Испорака : 1. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. За Гаранција : 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување). Наплата & Враќање : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. За Повратни Информации : 1.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам. 2.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Однапред ви благодариме за вашето трпение.

Главните својства

Големина:
Ajustable
Број На Модел На:
DMA601
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
СТП Кожа
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
DOMI

Избор на купувачот