Израел Јазик хебрејски Зборува Кукла руски и англиски јазик Зборува Пеење Кученце Кадифен Играчки Момче Образовни 2 Јазици Опција
Ново

Израел Јазик хебрејски Зборува Кукла руски и англиски јазик Зборува Пеење Кученце Кадифен Играчки Момче Образовни 2 Јазици Опција

DEN 816.00

Во форма достапна за нарачката


Детали За Производот :
Материјал : Памук Linter(Слични со Кадифен)
Големина На : рунда 34 см во Должина, Седи Висина за 26 CM, Ширина околу 30cm.
Боја Опција & Јазик верзија :
Сината боја е за хебрејски зборување; Светло Сино е за руски и англиски јазик(двојазично ).
(צבע כחול הוא דובר עברית; אור כחול הוא דוברי רוסית ואנגלית (דו לשוני)
Синий цвет для иврита; Светло-голубой для русского и англоязычного (двуязычный)
Батеријата :
3 батерии(AAA), ве молиме да го купите во вашата страна. Играчка не доаѓаат заедно со сите батеријата бидејќи батериите се забранува да брод од страна на воздух!
3 סוללות (AAA), בבקשה לקנות אותו בצד שלך. הצעצוע אינו בא יחד עם כל סוללה בגלל סוללות אסורים הספינה על ידי אוויר!
3 батареи (AAA), пожалуйста, купите его в своей стороне. Игрушка не приходит вместе с какой-либо батареей, потому что батареи запрещены для отправки по воздуху!
Возраст : 6-36 месеци.
Пакување : 1 единица во пластична кеса!
Предупредување : Не-перење! Постои Електрични елементи во кукла. Игра Под Расте-ups-от!
Примерок Слики
Хебрејски Зборување( עברית, Иврит)
Руски и англиски јазик(двојазично) :
Русский и английский разговорный (двуязычный) :
רוסית ואנגלית מדברים (דו לשוני) :

Главните својства

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Момчиња
Животни:
Куче
Број На Модел На:
SD-005
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Предупредување:
Под Расте-Ups-От
Бренд Име:
ICU
Форма:
Куче
Тема:
домашно милениче

Избор на купувачот