hm Месинг Хром Круг Туш Рака Ѕид Монтирани Бања Туш Додатоци Нови Пристигнување Потекло Guangdong Кина
Ново

hm Месинг Хром Круг Туш Рака Ѕид Монтирани Бања Туш Додатоци Нови Пристигнување Потекло Guangdong Кина

DEN 1211.00
DEN 2284.80

Во форма достапна за нарачката


hm Месинг Хром Круг Туш Рака Ѕид Монтирани Бања Туш Додатоци Нови Пристигнување Потекло : Guangdong, Кина
40cm месинг Хром Круг Туш Рака Ѕид Монтирани Бања Туш Додатоци Нови Пристигнување Кликнете на следниве производи , поголем попуст :
hm Месинг Хром Круг Туш Рака Ѕид Монтирани Бања Туш Додатоци Нови Пристигнување Потекло : Guangdong, Кина 40cm месинг Хром Круг Туш Рака Ѕид Монтирани Бања Туш Додатоци Нови Пристигнување

Главните својства

Материјал:
Дувачкиот
Бренд Име:
hm
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Број На Модел На:
HM-G004
туш рака големина:
380mm
туш за рака:
туш за рака
Дувачкиот Туш Рака:
Дувачкиот Туш Рака
Туш Грб:
Туш Грб
Туш Рака Хром:
Туш Рака Хром
Дувачкиот Туш Рака Хром:
Дувачкиот Туш Рака Хром
Круг Туш Рака:
Круг Туш Рака
Туш Бум:
Туш Бум
Дувачкиот Туш Бум:
Дувачкиот Туш Бум
Круг Туш Грб:
Круг Туш Грб

Избор на купувачот