Бесплатен превозот За NISSAN Qashqai NJ10 NV200 Evalia NP300 Навара ABS Хром страна покрие авто пак сигнал покрива авто додатоци
Ново

Бесплатен превозот За NISSAN Qashqai NJ10 NV200 Evalia NP300 Навара ABS Хром страна покрие авто пак сигнал покрива авто додатоци

DEN 431.04

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен превозот За NISSAN Qashqai J10 NJ10 (+2) NV200 Evalia NP300 Навара (D23) ABS Хром страна покрие авто пак сигнал покрива авто додатоци
Благодарение купувачот даде стави на слика
погледнете одговара пред
стави на маска

Главните својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0.1cm
Име На Модел:
РК-J
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
4.5cm
Модел Година:
2010-2014
Автомобил модел:
NV200
Специјални Функции:
Никој
Објектот Должина:
6cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
abs хром
Автомобил Производител:
Nissan

Избор на купувачот