Супер! Leagoo Алфа 2 Телефон Случај, 5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет на Оригиналниот Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна Маска
Ново

Супер! Leagoo Алфа 2 Телефон Случај, 5 Бои, Фабрика Директни Висок квалитет на Оригиналниот Луксузни Ултра-тенки Кожни Заштитна

DEN 187.00
DEN 205.92

Во форма достапна за нарачката


Добредојдовте на нашата Продавница. ние сме професионални фабрика продавачот,сите мобилен телефон
случајот се рачно изработени .Тоа ќе се 100% Совршено Одговараат за Камера / Flash / Волумен Дупки.
Добредојдовте Пад на превозот и комбинираат превозот ,голем попуст за големата цел!
Детали за производот
Компатибилен Модел : Случај За Leagoo Алфа 2
Состојба : Нова
Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа
Функција : 100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Бои : Црна, Сина, Златна, Црвена Роза, розова
Превозот Време : Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 48h по плаќањето беше потврдено.
Испорака Датум : Нормална времето за Испорака е 20-60days.(Викенди и Празници се исклучени).
Гаранција : Целосна наплата или да го препрати ако пакетот не добиле во текот вети време на испорака.
Трговија На Големо : Поддршка
Пакување се вклучени : 1 x Phone Случај
Производот Се Покаже
Испорака
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Бразил транзит време 40-90 дена
2. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.
3 . Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно.
Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции
Се разбира,можете, исто така, може да се земе $1.2 да се купи следење на број : ве Молиме контактирајте со нас пред да плати за тоа.
ПОВРАТНИ информации
1.Ние ќе ја напушти 5 ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации за сите купувачи.
2.Вашето задоволство е наш врвен приоритет, наша цел е да се направи сте толку среќни како е можно додека се занимаваат со нас.
3.Ние зависи од вашето задоволство да се успее. Затоа, вашите повратни информации е екстремно важна за нас.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да не остави никакви негативни feed врати пред да контактирате со нас.
4.Ние и ветуваме дека ќе го решат проблемот за вас, веднаш штом ќе може да.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
С..Производите може да потпише она време?
a>>>Нормално време е 20-60 дена; понекогаш тоа е, според царинската обработка на време купувачот земја; и ние ќе ви купи заврши на пратката во рок од 3 дена (100% акции)
С..Ова е посебен holster тоа?
A>>>yes (да)! ако не се поклопува со дупки; ние целосна наплата
С..цената е малку скапо
A>>>Овие се сите производи од нашата фабрика добивање на стоки директна продажба
С..не Може да се најде на потребните телефон случај
A>>>ве Молиме кажи ни; оние од нас, кои се сите handmad
С.. Сликата изгледа толку досадна
A>>> Со цел да се осигура веродостојноста на производот; сите овие слики кои сте ги направиле на продавачот (800 пиксели)

Главните својства

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Функција:
Потпирачот
Тип:
Случај
Компатибилен Бренд:
Leagoo Алфа 2
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај За Leagoo Алфа 2

Избор на купувачот