Часовникот везови печ 2.7 широк /мода/Шиење Облека /мал додаток
Ново

Часовникот везови печ 2.7 широк /мода/Шиење Облека /мал додаток

DEN 464.00
DEN 504.00

Во форма достапна за нарачката


Часовникот везови печ
Како да се користи
{1} извади вез закрпи и панталони(облека/торби/чевли/книги/други занает) кои ќе се пеглаат на. Подготви железо.
{2} се Исчисти дел што се случува да се пеглаат на. Стави парче на десната страна. Стави ја страната со топлина печат поддршка директно на панталони.
{3} се Прилагоди на температурата на железо, на 150 степени. Железо печ на сила назад и напред за околу 15-25 секунди.
{4} По околу 10 минути, кога печ се врти ладно, дали таа е фиксна силно. ако не, обидете се повторно, како и над истиот начин.
бесплатен превозот е Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае со 25-35 дена да повеќето земји,тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.

Главните својства

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Големина:
2.7wide X 2.7 high
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
BN03114
Тип На Производ:
печ
Функција:
Извезена
Technice:
Да се шие на Железо или на
Големина:
2.7wide X 2.7 high
Стил:
Персонализирани
Број На Модел На:
BN03114
Количина:
10
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Избор на купувачот