Tignish 1Pcs 3/32 Керамички М Помине Вежба Малку Мелница Машина За производство на Електрична Вежба Нокти Педикир Машина Нокти Датотека
Ново

Tignish 1Pcs 3/32 Керамички М Помине Вежба Малку Мелница Машина За производство на Електрична Вежба Нокти Педикир Машина Нокти

DEN 201.60

Во форма достапна за нарачката

ПРЕДНОСТИ : 1. Антибактериски. 2. Не затнување. 3. Отпор на киселина, алкално и топлина. 4. Подобрување на клиенти се чувствуваат. 5. Одлична трајност и врвни перформанси. 6. Необично, око-фаќање на изглед за лесна идентификација. 7. Заштита на E-Датотеки. БЕЛЕШКИ : 1. Проверете помине битови пред употреба. 2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила. 3. За професионална употреба само. 4. Не го користете, ако тоа е одбиено. 5. Да се чува вон дофат на деца. 6. Disinfect помине битови по употребата. Пакет Листа : 1 * Помине Уметност Вежба Малку Боја Информации :
1. Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на производот преку нашите фотографии и описи.
2. Како на Купувачот тоа е вашиот одговорност е да се прочита и разбере боја опис, како што е бојата на објектот ќе се купување. Ако не сте сигурни, ве молиме e-mail за појаснување.
3. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
4. Ве молиме изберете вашиот производ внимателно и побара сите прашања пред наддавање. Плаќање
Во моментов, што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money и банкарски трансфер. За Превозот :
1.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се користи целосно назив , точна адреса и телефонски број.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во парк во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврдено. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката.
3.Ние сме имаат брод Кина Пост воздух mail и Шведска Пост. И можете да ја плати цената на изразат испорака (за 3-7days да пристигне) со себе ако ви треба производ итно. Ве молиме контактирајте со нас.
4.Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. За Повратни Информации :
1.Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас.
2.ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Контакт со нас на :
Ако имате било какви проблеми, ве молиме да ни оставите порака, или да испрати писмо во внатрешноста на станицата, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Вие исто така може да разговарате со нашиот Trade Manager : cn1514389580rpgo. Сакаме прашања, па прашај си!

Главните својства

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
НДТ-012
Бренд Име:
tignish
Приклучоци Тип:
CN
Големина:
M
Материјал:
Керамички

Избор на купувачот