1000 Парчиња/Многу T10 5050 12V W5W Автомобил LED 5 SMD 194 168 Читање на Вратата од багажниот Автомобил Авто Светлината LED Светилки Бесплатен Превозот
Ново

1000 Парчиња/Многу T10 5050 12V W5W Автомобил LED 5 SMD 194 168 Читање на Вратата од багажниот Автомобил Авто Светлината LED

DEN 6824.00
DEN 7417.44

Во форма достапна за нарачката


МОЖЕТЕ ИСТО КАКО НИВ

Главните својства

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Розова
Име На Модел:
T10-5050-5SMD (T10-027)
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Објектот Тежина:
0.19kg/100pcs
Тип На Објект:
Царинење Светла
Wattage:
12V*0.05A
Бренд Име:
YM E-Светла
Температура На Боја:
8000k
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Lumens:
60Lm
База Тип:
t10
Зрак Агол:
360 степени
МОЖЕ да Автобус:
No
Led количина:
5 Led диоди
LED тип:
5050 5SMD
Големина:
11.5mm*28mm
Температурата На Работа:
-30~+85 °C
Стандарди И Сертификати:
CE/RoHS Согласност
За Автомобил Светилка:
Царинење Светла
Надворешни/Внатрешни Работи:
Надворешни Светла

Избор на купувачот