OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за HTC Google Пиксели 5 Инчен
Ново

OEEKOI СТП Кожа Спојувалка за Каиш Торбичка Покрие Случај за HTC Google Пиксели 5 Инчен

DEN 388.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката

Спојувалка за Каиш Торбичка Кожа Покритие за HTC Google Пиксели Опис : 1.100% Гаранција Сосема Нов. 2.Најдобро Одговара и Стилски Дизајниран. 3.Висококвалитетна кожа производ. 4.Погодно да го Заштитите вашиот телефон. 5.Материјал : СТП Кожа. 6.Пакување : OPP. 7.Боја : Црна,Темно кафена,Светло кафена. 8.Големина : Големина 1- 17*9.5 см-Одговара за телефонот под 6.3 Инчи; Големина 2- 17*9.0 см-Одговара за телефонот под 5.5 Инчен; Големина 3- 16*8.5 см-Одговара за телефонот под 5.1 Инчен; Големина 4- 15*7.5 см-Одговара за телефонот под 4.7 Инчен; Напомена : 1.Pls ни остави meassage да се каже бојата и количеството што го сакате ,или ние ќе ги испрати по случаен избор.Некои боја можеби недостаток,ние ќе испрати порака за да ве забележи и некои avaliable боја ќе биде insteaded .Pls љубезно ве молиме да се разбере.

Главните својства

Материјал:
за Google Пиксели
Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC Desire
Бренд Име:
OEEKOI
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Големина:
5
Тип:
Торбичка
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Стил:
СТП Leahter Торбичка Случај
боја:
Црна,Темно кафена,Светло Кафеава
Тип:
Торбичка,Случај,Маска,Coque,Capa,Fundas,Carcasas,Школка
одговара 1:
за HTC Google Пиксели Случај

Избор на купувачот