L16899 Ѕид Монтирани Хром Финиш Месинг Мијалник Допрете со Месинг Shattaf
Ново

L16899 Ѕид Монтирани Хром Финиш Месинг Мијалник Допрете со Месинг Shattaf

DEN 1955.00
DEN 2300.16

Во форма достапна за нарачката

Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
(3) Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и да го оставите позитивен commentson вашето искуство со нас!
(4) Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно за помош, наместо поднесување на наплата барање. Ви благодариме!
(5) Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ве молиме контактирајте ме пред да го вратите.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Постојат 7 превозот друштво за избор : DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ, EMS, SF и Кина Пост Воздух Mail.
(5) полно име на примачот побара ако испорака на руската Федерација.
Спедитор Дена
35-70
7-14
7-14
7-14
7-14
15-30
2-4
(1) Ние не сме одговорни за било која дестинација Обичај должност или увоз доход.
(4) Ако доставата на адресата е далечинскиот управувач на вашиот choiced шпедиција, ние ќе го промени други спедитор да брод.
(1) ве Молиме бидете сигурни дека вашата предмети пристигна во добра состојба, а потоа потврди задоволни испорака. Бразил клиент ве молиме да ни овозможи со CNPJ или CPF код за превозот.
(1) Ако не сте задоволни кога ќе добиете предмети, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад.
[ Точка Бр. Имаме за цел да ги реши сите проблеми што е можно побрзо! Ние не прифаќаме никакви НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ информации, инаку по продажба на услуги, ќе престане веднаш. ] : L16899
[ Материјал ] : Месинг Тапа, Месинг Shattaf
[ Додатоци ] : Мијалник Тапа, Туш Црево, Shattaf
[ Пакување ] : 1 PCS / Кутија, 20 PCS / ЦТН
(1) ќе биде испраќање на налози во следните 3 дена по уплатата примена.
(2) враќањето точка мора да биде во нови и некористени состојба со сите оригинални тагови и пакување. Ве молиме не го одбие нив за дополнителни превозот обвиненија.
(3) Ако стварта е неисправен по истекот на 30 Дена, вие се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
(2) Тоа ќе биде подобро ако може да ни каже што цената на фактурата ќе биде добро за вашите Сопствени.
(3) превозот на компанијата ќе плати тарифи однапред вообичаено, и потоа задолжен за вас, кога испраќање до вашиот дом, или можете да го изберете ставки за нагоре. Ви благодариме!
Xinli Санитарија Предводник Продавница
Веб-страница : www. Ве молиме да се разбере.
(2) Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по сте го добиле на објектот и ја потврди.
(6) Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
О : Доколку сакате да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде попуст цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ако пакет тежина помала од 2 Кг и должината на полето кратко од 60 CM, можете да избор на бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
(2) Многу превозот метод за избор, различни спедитор и различно време на испорака.
(3) Ако цел во шопинг сезона, логистика компании ќе биде многу зафатен и некои наредби може да потрае малку подолго време за да се пристигне, ве молиме да не информирате ако сакате да го продолжите времето период за да се потврди испорака.

Главните својства

Spary Тип:
Хоризонталната
Бренд Име:
Jindouyun
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Тапа Допирање:
Една Дупка
Допрете дупка:
Една Дупка
Број На Модел На:
L16899

Избор на купувачот