Со топлински сензор Програмабилни термостат Електрични Дигитални Подно Греење Соба Воздухот Топло Контролор на температурата контролер
Ново

Со топлински сензор Програмабилни термостат Електрични Дигитални Подно Греење Соба Воздухот Топло Контролор на температурата

DEN 802.00
DEN 1002.72

Во форма достапна за нарачката

Програмабилни Електрични Дигитални Подно Греење Соба Воздух Термостат Топло Контролер со топлински сензор сонда
Technicial Податоци Напон : AC230 V потрошувачка на Енергија : 2-3 W Ограничување опсег : 5 ~ 90 степени centigrade (фабрика поставување : 35 степен centigrade) Префрлување диференцијална : 0.5 ~ 10 степен centigrade (фабрика поставување : ± 1 степен centigrade) Амбиентална температура : -5 ~ 50 степен centigrade Заштита одделение : IP20 Домување материјал : само гаснење

Главните својства

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
3A
сертификација:
CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Број На Модел На:
sklsd
Карактеристики:
3А соба греење со вода термостат
Материјал:
Пластични

Избор на купувачот