Гроздобер Блек Метал Шарени Чаша Свеќа Носителот Мароко Европската Светилник Виси Фенер за Свеќа Свадба Оркестарот Занает
Ново

Гроздобер Блек Метал Шарени Чаша Свеќа Носителот Мароко Европската Светилник Виси Фенер за Свеќа Свадба Оркестарот Занает

DEN 417.00
DEN 660.96

Во форма достапна за нарачката


Гроздобер Блек Метал Шарени Чаша Свеќа Носителот Мароко Европската Светилник Виси Фенер за Свеќа Свадба Оркестарот Занает
Висина на Висина од Кормило 1 PC Медитеранот Американски Стил на Ѕидот Виси Дома Бар Наутички Декорација рачно изработени Занаетчиски Давање Статии Југоисточна Азија Дрво Патка Кукла 2 ПАРЧИЊА Божиќ Подароци Бар Занаетите Давање Статии Дома Декор Подароци Занаети Морнарица Кукла Model Mediterranean Стил Свинче Банка Едрење Пари Кутија Градите Кутија Божиќ Подароци Бар Домаќинство Занаетите Давање Статии Монета Банка Cofre Медитерански Стил Брод Пловење со Брод Божиќ Подароци Бар Занаетите Давање Статии Дома Декор Подароци Занаети Пловидба со Брод Мо Големина : 21x9.7 СМ
Боја : Како На Сликата
Материјал : Метал
Количина : 1pc
Пакување : 1pc/пакет
Пакетот вклучува :
1 x Светилник
Функција :
1.100% Сосема нов и висок квалитет!
2.Носи волшебно сјај во околината.
3.Користете го за да се создаде романтична атмосфера за брак, свадба годишнина, барови ,ноќни клубови, партии и сл.
Напомена :
1. Поради светлината разлика, боја може да биде малку поинаков
2. Ве молиме овозможи 1-5мм разлики поради прирачник за мерење

Главните својства

Стил:
Европа
Бренд Име:
Strongwell
Рачно изработени:
Yes
Материјал:
Метал
Употреба:
Дома декорација
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Метал Тип:
Железо
Број На Модел На:
светилник
Појавување На Свеќа:
Колона Свеќа/Топката Свеќа
Тип:
Свеќа Стојат
Големина:
9.7x21cm
materal:
Метал
боја:
како Слика
Стил:
Мароканскиот стил
Објектот:
Светилник мароко оркестарот
Тип:
Sconce Светилник свеќа носители
Име:
Светилник Свеќа фенер
Функција:
Гроздобер Фенер Светилник
Производот:
Дома Декор Подароци, Ракотворби
Функција:
Занаетите Давање Статии Дома декорација

Избор на купувачот