Резервоарот Врвот Јога Жените Спортската Вест Racer Назад Брзо-сува Мрежа Мрачно Работи фитнес Врвот без Ракави Лабава Жените Јога Кошула Јога Вест
Ново

Резервоарот Врвот Јога Жените Спортската Вест Racer Назад Брзо-сува Мрежа Мрачно Работи фитнес Врвот без Ракави Лабава Жените

DEN 540.00
DEN 719.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип На Објект:
Кошули
Спорт Тип:
јога
Функција:
Дише,Брз Сува
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
16023
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Euphorbia Цвет
Моделирање на облека:
Лабава
спортот на отворено проектот:
работи
Функција:
влага wicking, брзо сушење, ултра-светлина, дише, супер еластичен
Материјал:
90% Полиестер,10% Elastane
боја:
8 бои
Големина:
XS/S/M/L/XL

Избор на купувачот