нема мирис wholy опкружен посебен автомобил патосници за C Класа Cabriolet 2doors трајни водоотпорен теписи
Ново

нема мирис wholy опкружен посебен автомобил патосници за C Класа Cabriolet 2doors трајни водоотпорен теписи

DEN 8848.00
DEN 13612.80

Во форма достапна за нарачката


Обичај специјални патосници за Нови Mercedes Benz C Класа Cabriolet
1.Боја Опис :
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Браун
Боја избори 3 : Беж
Боја избори 4 : Сива
Боја на избор се 5 : Црвена
2.Детали за производот :
3.Автомобил модел Опис :
Здраво пријатели,кога ќе цел, треба да оставите порака да ни каже : на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!

Главните својства

Тип На Објект:
Матс & Теписи
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Име На Модел:
988
Објектот Ширина:
According to the car's model
Патосници Тип:
Мат Кожа
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Должина:
According to the car's model
Објектот Висина:
According to the car's model
Објектот Тежина:
3.9kgs
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
трајни ,не се лизга,водоотпорен,носат-отпор,Лесно за чистење
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Производот Количина:
2 реда автомобил патосници
Материјал Тип:
Pu
Налепница Сместување:
предната и задната седишта

Избор на купувачот