NRH4618 серија гардероба фиока темно справи со Невидливи метал чевли приказ флип се справи со Душекот се справи со Анти судир модерна
Ново

NRH4618 серија гардероба фиока темно справи со Невидливи метал чевли приказ флип се справи со Душекот се справи со Анти судир

DEN 619.00
DEN 619.20

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
4618-48
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Бренд Име:
NRH
Теренот-ред Спецификации:
79.8 mm
Пролет:
NO
Материјал:
Цинк легура материјал
Површински Третман:
Жица за цртање

Избор на купувачот