Коди Челик Човек Зимски Чорапи Секојдневен Памук Дебели Мажи Чорапи Дише Класичен Сите Натпревар Високи Чорапи Мажите 2pairs/многу
Ново

Коди Челик Човек Зимски Чорапи Секојдневен Памук Дебели Мажи Чорапи Дише Класичен Сите Натпревар Високи Чорапи Мажите 2pairs/многу

DEN 277.00
DEN 297.60

Во форма достапна за нарачката

ЧОРАПИ ИНФОРМАЦИИ Пол Мажи Боја Шарени, Како слика покажува Материјал Памук, Полиестер, Spandex Големина Слободни големина, погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5 Пакет Opp вреќа Пакет : 1lot=2 пара Забелешка За Русија клиенти, ве молиме да го напишете вашето име и презиме. Еластичноста на чорапи е добро, Погоден ЕВРА : 39-43 НАС : 6-9.5. Можете да изберете различни стилови или изберете она што ние ви препорачуваме во опција. Ако производот има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас, не даваат лоши повратни информации.

Главните својства

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Број На Модел На:
AA6189
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Бренд Име:
КОДИ ЧЕЛИК
боја:
Шарени Чорапи (5 Бои)
Материјал:
Памук,Polyeste,Spandex
Погоден Сезона:
Пролет&Есен&Зима
1lot:
=2pairs
Големина:
EUR
Шема:
Полна Боја
Материјал Сооднос:
85%Памук,10%Polyeste,5%Акрил
Стил-1:
Човекот Зимски Чорапи Неврзан
Стил-2:
Памук Дебели Мажи Чорапи
Стил-3:
Високи Чорапи Мажи

Избор на купувачот