За Рено Koleos 2012.2013 БРАНИК GUARD ( Насловната+Задните ) ISO9001 Висок Квалитет на Луксузни модели Авто БРАНИК Плоча
Ново

За Рено Koleos 2012.2013 БРАНИК GUARD ( Насловната+Задните ) ISO9001 Висок Квалитет на Луксузни модели Авто БРАНИК Плоча

DEN 9744.00
DEN 13920.00

Во форма достапна за нарачката

Во светот превозот со ЕМС, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина пост, E-пакет, Хонг Конг пост и сл. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно.Се чувствувате сосема нов ABS (Acrylonitrile Butadiene Styrene) gurantees одличен анти-топлина , анти-корозија,продолжување на животниот век.Што се очекува да се воспостави долгорочни бизнис со вас во иднина. Веќе освои автентикација на патент за иновации дизајн на chromed . За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број.
Опис :
Состојба : 100% Сосема Нов Производ, Материјал : Висок Квалитет ISO9001 Сосема нов одличен ABS Вклучуваат : 1 Сет ( Насловната+Задните ). ПЛАЌАЊЕ
1.Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние'ќе се подготви на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена.Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име.
Дозволете's видиме некои предности од овој производи :
1. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Стоката е произведен според ISO9001 & TS16949 голема фабрика, ригорозни систем за управување обезбедува стабилен квалитет.Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод.Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање. (Производ треба фитинзи инсталиран, ние ќе бидат опремени со комплетна галантерија во рамките на парцела превозот) Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди Добар Квалитет. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти. НАПЛАТА & RETURN
1. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, ве молиме слободно контактирајте со нас од страна на внатрешниот порака или Trade Manager.
опис на производот
Ние сме Професионални Автомобил Додатоци Производител ,Најдобар квалитет и најниски цена се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.Се гарантира 100% производ големина погодни за инсталација на Професионалните Кадри, Инсталирајте : Ископа дупка и да ја поправите(многу лесно)(ве молиме да ги belowing слики како референтна). Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба.Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење. ние ќе ви одговори во 12 часа поради времето разликата меѓу нас. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање.
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ИСПОРАКА
1.Ако сакате да трговија на големо, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде совршен цена. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин.

Главните својства

Тип На Објект:
Браници
Модел Година:
2012.2013
Материјал Тип:
ABS
Автомобил Производител:
Рено
Бренд Име:
LVZHIQI
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Објектот Тежина:
10kg
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
AAT-008
Автомобил модел:
рено koleos
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Заштита и Убава
Тип На Објект:
Браници
Производот Количина:
1 Сет ( Насловната+Задните )

Избор на купувачот