Топла Продажба на Сопствени Кул бродвеј Филмови Pillowcase 50X50cm (Еден Страни)Дома навлаки за 9-22T
Ново

Топла Продажба на Сопствени Кул бродвеј Филмови Pillowcase 50X50cm (Еден Страни)Дома навлаки за 9-22T

DEN 332.00
DEN 431.52

Во форма достапна за нарачката

Почитуван Господине/Госпоѓо, Колку убав ден! Сите наши производи може да се прилагоди. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.

Главните својства

Големина:
35X35cm, 40X40cm, 45X45cm, 60X60cm
Бренд Име:
shunqian
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Nonwoven
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Ткаенина Count:
60
тема count:
400TC
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница

Избор на купувачот