DIY Дијамант Сликарство рачно производство Уникатен Подарок Шарени Коњ 40x50cm Дијамант Извезени Слики Дијамант Мозаик ASF223
Ново

DIY Дијамант Сликарство рачно производство Уникатен Подарок Шарени Коњ 40x50cm Дијамант Извезени Слики Дијамант Мозаик ASF223

DEN 438.00
DEN 706.08

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
20x25cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm
Бренд Име:
Некогаш Момент
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Големина:
20*25cm / 30*40cm / 40*50cm / 50*60cm
дизајн:
Шарен Коњ / Животинско Серија
Пакување:
Подарок Кутија (Големина >=30*40cm); Меур Торба за Пакување (Големина
Материјал:
Плоштад Смола Кристал 2.5*2,5 mm, DMC 447 Боја; Платно
Алатки:
Пинцети, Пенкало, Лепак, Пластична Плоча
Тип:
Дијамант Везови / Дијамант Сликарство / Дијамант Мозаик / Везана
Функција:
Дома Декорација; Подарок; DIY Хоби Занаети
Употреба:
Спална соба, трпезарија, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар
Категории:
Уметности, Занаети & Шиење / Насловна Оркестарот / Декорација Занаети
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кинеската Фабрика

Избор на купувачот