JD097 MSD кукла перики 1/4 Балет синтетички mohair перика 7-8inch BJD кукла додатоци
Ново

JD097 MSD кукла перики 1/4 Балет синтетички mohair перика 7-8inch BJD кукла додатоци

DEN 1168.80

Во форма достапна за нарачката

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Ако стоката се оштетени во транзит, ве молиме чувајте ја сета документација и пакување и контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот за враќа инструкции. Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т. Повратни информации, Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас.Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Новодојдени Белешки 1. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми во пракса. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број по вашиот пакет е се испраќаат надвор. Кога трансакцијата е завршена, и не сте задоволни со тоа, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас. * Се целосно искрен со се што сакате да знаете, не се наоѓа помеѓу продавачот и купувачот. * Ако постои квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање на услугата. Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. * Ажурирање на нови објекти во нашата продавница секојдневно. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Опис На Производот
Точка БР : JD097
Материјал : синтетички mohair
Големина : 7-8"(3-4",5-6",6-7",8-9" исто така е достапен)
Боја : Руси,Кафеава,Златен руси,Вино црвено
Боја Show :
Внатрешниот перика капа : Синтетички Mohair перика ззп еластичност и е завршена со мека облека за мека на допир и фитинг и на кукла главата. Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се Враќа. За Превозот 1). Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. Или контактирајте со нас однапред. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Враќање & Exchange * Ако ние испрати на погрешен стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.

Главните својства

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Девојки
Форма:
1/4
Предупредување:
Кукла перики
Број На Модел На:
JD097
BJD/SD Атрибут:
Перика
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Димензии:
7-8
Материјал:
синтетички mohair

Избор на купувачот