3pcs/многу Вода-базирани Маска за Белење на Нафта Контрола се Соочуваат со Црна Маска Хидратантен Навлажнувачки Заличи ги Смири се Намали Тонер за Нега на Кожата
Ново

3pcs/многу Вода-базирани Маска за Белење на Нафта Контрола се Соочуваат со Црна Маска Хидратантен Навлажнувачки Заличи ги Смири

DEN 180.00
DEN 240.00

Во форма достапна за нарачката


3pcs/многу Вода-базирани Маска за Белење на Нафта Контрола се Соочуваат со Црна Маска Хидратантен Навлажнувачки Заличи ги Смири се Намали Тонер за Нега на Кожата

Главните својства

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Анти-Стареењето,Белење,Третман на Акни
Број На Модел На:
3type/многу,
Состојка:
На база на вода маска
Пол:
Унисекс
Формулирањето:
Лосион
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
НЕТО-WT.:
30g/еез
3 тип:
Надополнување масло контрола
Смирување на кожата:
Се намали порите заличи тонот на кожата
Ве молиме имајте во предвид:
3 тип*1pcs=3pcs
Број Пријавени:
G20140646

Избор на купувачот