класичен гроздобер печатени кашмир модата жените домот голема шамија shawl pashmina мали реси 70x190cm 14color
Ново

класичен гроздобер печатени кашмир модата жените домот голема шамија shawl pashmina мали реси 70x190cm 14color

DEN 6528.00

Во форма достапна за нарачката


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир
содржина : >96%
200 S предиво тесни/тенка ткаење
70x190cm, 2x1cm реси
за 55g
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ, 2016
направен во Внатрешна Монголија и Кина
портокал
тиркизнаpls забелешка
оваа боја не е достапна во парк
само прифати измената, доставување на 10-15days
небото сино
светло розова
црвено/светло розова браун
корални црвена/беж
црвениот портокал/беж
црвено/браун plaid
црвениот портокал/claret
слатка зголеми розова
rose red/лаванда
роуз розова/светло сива
црвена роза
rose red/беж
забрани на топла вода или машина за чистење
совети за хемиско чистење
забрани на топла вода или машина за чистење

Главните својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Cashmere
Бренд Име:
Перка Dreey
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
C117S4
Големина:
70X190.2X1cm
Тежина:
за 55g
Материјали:
100%коза кашмир

Избор на купувачот