Мажите Платно Патување Мотоцикл Возење Гласник Рамо Појас Fanny Пакет Половината Бедрото Капка Нога Торба
Ново

Мажите Платно Патување Мотоцикл Возење Гласник Рамо Појас Fanny Пакет Половината Бедрото Капка Нога Торба

DEN 663.00
DEN 1069.92

Во форма достапна за нарачката

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворено; Усвојување на еден-половината рака и една нога рака дизајн, чантата може да дејствува како половината нога торба/ бедрото капка торба за употреба; Боја : Кафе;
Материјали : Платно;
Главната Џеб Големина : 15(W)*6cm(D)*20cm(H)(5.9*2.4*7.9") години;
Прилагодливи Рамо, Рака : 100cm(39.4") години;
Одговара на Половината : ≤130cm(51.2") години;
Одговара Бедрото : ≤68cm(26.8") години;
Тежина : 320g приближно; Количина : Еден; Имајте на ум : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm отстапување; Забелешка : Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!! Повеќе Слики и Детали Осветлување, екран и други фактори може да предизвика БОЈА СЕНЧЕЊЕ, ве молиме сеопфатна слики и текстуални описи за да се утврди! Многу добар производ, не пропуштајте ја!!

Главните својства

Тип На Објект:
Половината Пакети
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Гроздобер
Главен Материјал:
Платно
Објектот Должина:
23cm
Материјал Состав:
Платно
Рака Пад:
15cm
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
Никој

Избор на купувачот