15Pcs /5Boxes Стоматолошки Дијамант Burs ТФ-12 / ТФ-12Ф / ТФ-12EF / ТФ-13 / ТФ-13C Вежба Кол-Burs Голема Брзина Handpiece Стоматолог Burrs
Ново

15Pcs /5Boxes Стоматолошки Дијамант Burs ТФ-12 / ТФ-12Ф / ТФ-12EF / ТФ-13 / ТФ-13C Вежба Кол-Burs Голема Брзина Handpiece Стоматолог

DEN 400.00
DEN 527.04

Во форма достапна за нарачката

5 Pcs /5 Boxes Стоматолошки Дијамант Burs ТФ-12 / ТФ-12Ф / ТФ-12 EF / ТФ-13 / ТФ-13 C Вежба Кол-Burs Голема Брзина Handpiece Стоматолог Burrs Производи Бесплатен Превозот Функција : Природен emery во прав, висока цврстина, може да бидете сигурни дека bur острина. Труп кој се користи високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, со голема сила, нема rusty. - Тоа би можело да се дезинфицираат под висока температура и висок притисок. На дозволената максимална брзина стигне до 400,000/мин. По 3pcs во една пластична кутија. Вкупно 10 кутии Повеќе од 180 модели се достапни за да нарачате ве Молиме контактирајте со нас ако не го најдете модели на продажба од нашата веб продавница. Пакување листа : 15 Компјутери / 5 Кутии Бесплатен Превозот : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 2 работни дена. Тоа трае околу 7-25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 10-35 дена во други земји. 2. Сите предмети се проверуваат за оштетувања или дефекти пред да замине нашиот магацин. Ако имате било какви прашања ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се справи со проблемот ПОБРЗО. 3. Следење на број е достапна. Пратката ќе бидат означени како подарок & ниска вредност за да се избегне царинската управа. Политика На Враќање : 1. Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. 2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас. 3. Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail со било какви сугестии, и ние ќе се потрудиме да се подобри услуги! Ако сте задоволни со нашите производи и услугата, Вашиот позитивни повратни информации и 5 ѕвезди се фалат ќе бидат високо ценети.

Главните својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
40g
Број На Модел На:
ТФ-12 / ТФ-12Ф / ТФ-12EF / ТФ-13 / ТФ-13C
Состојка:
стоматолошки дијамант burs
Големина:
Moderate

Избор на купувачот