50 Поставува ЕЛ-6P Мали tamiya Електронски конектор 4.5 мм растојание ЕЛ-4.5 6P Multipole Конектори Машки и Femal Приклучок + терминали
Ново

50 Поставува ЕЛ-6P Мали tamiya Електронски конектор 4.5 мм растојание ЕЛ-4.5 6P Multipole Конектори Машки и Femal Приклучок +

DEN 813.12

Во форма достапна за нарачката

Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Плаќање
1.
Кина Пост Воздух Пошта обично трае 10-30 работни дена во вашата земја.7 дена пари назад / 2 недели размена
2.
Повратни информации
Вашето мислење е моќта да им помогнам ни да се движи,па ве молиме љубезно да потрае неколку минути за да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Но, Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем повремено.) на објектот ќе треба пред поставување на цел,
3.Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.
UPS-от,EMS,DHL,TNT,FEDEX express е, исто така, availablel,но ние стандардна употреба Кина Пост Воздух Пошта во нормално ситуација. )И ние, исто така, ја прифати вашата OEM наредби.Ние ќе се обиде да го најде најдоброто решение за да р? e проблемот,но ве молам НЕ НЕ остави негативен или неутрален пред ние го правиме ова. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит
За chromatism
Она што се гледа на сликата е апсолутно она што се, но поради светло,Камера Ефекти,резолуција на екранот и други причини, слики и објекти може малку боја разлика, ве молиме во вид надвладее,фотографии само за referece.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако пакет donot пристигне;
2.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме љубезно ве молиме да ги проверите сите информации (како што се големина,боја,цена,пакет,итн.(Кога ќе поднесе цел,платите на тоа по што ние се прилагоди на цената.Ви благодариме!^_^
.И ние ќе реагираат на ист веднаш!Ако не сте задоволни со нас,ве молиме љубезно ни каже причините и деталите.
Се Враќа&Гаранција
1.Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 3-10 дена по испорака.ако пратката не пристигне во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата.Ние прифатат враќање на предметот ако не им се допаѓаат тоа кога се прима,но треба да си дозволат враќање такси превозот.Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена.
Белешки
1.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред biddingying.
Секој сет вклучуваат :
1 * Машки приклучок
1 * Женски приклучок
6 * Машки терминал
6 * Женски терминал
Превозот Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2 KG преку Кина Пост Воздух Mail.Ве молиме да се осигурате примачот инфо,вашата ПОЛН назив,точна адреса,телефон,пост код,тоа е многу важно,или parcal ќе се испрати назад.По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на трошоците за превозот премногу
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Така не се грижите за следење информации coundn не бидат проверени пред период,тоа е нормално.
Време На Испорака
UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 5-7 работни денови кои зависат од вашата земја.(Ако имате сопствен стил производи,ве молиме да ни ги испратите вашите дизајнер информации,ние може да направи за вас.Ние топло ви посакам добредојде на трговец на големо или пад на превозот продавачот за да поставите масовно цел од нас,ние ќе ви ги даде светла цена.Ние гарантираме за сета стока што се продава.Сите плаќање е заштитена од Зачувам,и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.

Главните својства

Број На Модел На:
ЕЛ-6P
is_customized:
yes
Примена:
Автомобили, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
Машки и Femal

Избор на купувачот